Turnaje 8+1/ 2010-2011

15.09.2010 /streda/ Turnaj : Trenčín ( 8+1)

Petržalka - Nitra Chrenová 1-0

Vyrovnaný  zápas , hlavičkové pokusy Nitry zo štandartných situácií boli málo platné na pozornú obranu Petržalky a dobre chytajúceho nášho Peťa. Šance na našej strane boli tiež na hrane gólu. Ivanová hlavička tesne k tyčke skoro prekvapila brankára Nitry. A tiež skoro nožničky Fila. No na svoju chvíľku si počkal Adam Čech keď tesne pred koncom presne mierenou loptou z polovice ihriska rozvlnil sieť.

Petržalka-Myjava 1-2

V tomto zápase sme mali jasne na vrch po nepremenenej vyloženej šanci Filipa sme inkasovali z protiútoku gól a prehrávali sme 1-0 no po góle Marka sme vyrovnali. Po minúte sme po chybe v obrane opäť inkasovali. Šance boli nasledovne na našej strane,  nepodarilo sa nám už vyrovnať.

Petržalka - Slovan 1-1

Vyrovnaný výkon na oboch stranách priniesol zaslúženú remízu. Slovan si dal vlasný gól po strielanej prihrávke Peťa Ďuriača.

Petržalka-Trenčín 2-2

V tomto zápase sa hralo kombinačne . Ovplývali sme o niečo málo viac šancami ako súper no vyhrať sa nám nepodarilo

zrodila sa zaslúžená remíza. Góly vsietili Habo z rohového kopu  a Kajo po peknej individuálnej akcii.

19.09.2010 /nedeľa/ Turnaj : Nitra-Chrenová (8+1)

09-10.10.2010 /sob-ned./ Turnaj : Senica (8+1)

Petržalka - Slovan 1-0

Proti Slovanu sme nastúpili bez rešpektu a aj preto sme mali navrch v tomto zápase. Krásny gólom sa blysol Adam Horvát, ktorý elegantne vyškolil dvoch obráncov aj s brankárom.

Góly: Adi Horváth

Petržalka-Trenčín 2-0

Opäť zápas v ktorom dominovali naši chlapci, ktory peknou hrou vsietili  2 góly

Hadži, Marko

Petržalka - Nitra Chrenová 3-2

V tomto zápase boli šance na oboch stranách no náš náskok 2-0 korigovali hráči Nitry dvoma presnými zásahmi a zrovnali skóre no Olino

to pred koncom poistil ešte jedným gólom

Góly: Olino, Marko, Olino

Petržalka-Senica 3-0

Zápas vyhraný rozdielom triedy - No Coment

P.Ďuriač, Habo ,Adi

17.10.2010 /nedeľa/ Turnaj : FC Petržalka (8+1)

Petržalka - Slovan 2-1
góly: Peťo Ďuriač, Adam Horváth

Hralo sa 6+1 liga , dohrávka 3 kola

Petržalka - Nitra Chrenová 1-1
góly: Filo

Zápas sa hral v dobrom tempe kde sme mali jasne navrch , no po nevydarenom pokrytí hráča Nitry  , náš súper minútu pred koncom vyrovnal

Petržalka-Senica 2-0

góly: 2 Feďo

Opäť hra, v ktorej sme predčili súpera v každej možnej situácii, možno na jeden moment pokusu Senice.

Petržalka-Trenčín 2-1
góly: Peťo Ďuriač, Olino

Náš súper si nedokázal vytvoriť väčsí tlak a preto sme skórovali mi. Trenčín síce dotiahol no nenašiel na nás viac síl.

23.10.2010 /sobota/ Turnaj : Nitra-Chrenová (8+1) Kolíňany

Petržalka - Slovan 0:2
Petržalka - Nitra Chrenová 0:0

Petržalka-Trenčín  0:2

06.11.2010 /sobota/ Turnaj : Slovan (8+1)

Petržalka - Slovan 1:3

gól: Adam Horváth
Petržalka - Nitra Chrenová 1:1